Презентація Атласу Біблійної історії
вересня 17, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Проректор, студенти

Atl BibliaHist Презентація Атласу Біблійної історії16 вересня 2011 року в актовій залі Українського католицького Університету відбулася презентація «Атласу Біблійної історії», який видало Державне науково-виробниче підприємство «Картографія»

З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, участь в заході взяв проректор ЛПБА священик Михаїл Сивак, якого супроводжували студенти Академії Іван Унятович та Артем Капиця.

У свому вітальному слові отець-проректор зазначив, що випуск такого атласу – це титанічна праця, важливість якої важко переоцінити, адже ще недавно безбожна комуністична ідеологія висміювала релігію, Церкву, Священне Писання. Біблію піддавали критиці, називаючи її «збірником єврейських міфів», котрі не мають під собою ніякого наукового підґрунтя. Релігію протиставляли науці. Але це неправильно! Не може бути двох істин: релігійної і наукової. Істина одна – це Христос. А релігія і наука – разом вказують на цю Істину. Яскравим прикладом такої співпраці є даний «Атлас Біблійної історії», в якому на основі археологічних, палеонтологічних, географічних, астрономічних даних послідовно доводиться правдивість Священного Писання. Також отець Михаїл передав вітання та архіпастирське благословення від Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія.42 Презентація Атласу Біблійної історії33 Презентація Атласу Біблійної історії24 Презентація Атласу Біблійної історії

15 Презентація Атласу Біблійної історії

 


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія