Презентація видань УПЦ КП
листопада 29, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

120 150x150 Презентація видань УПЦ КП28 листопада у читальній залі Львівської православної богословської академії УПЦ КП відбулась презентація літератури, виданої Української Православною Церквою Київського Патріархату, повний комплект якої подарував для бібліотеки ЛПБА Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ.

З основною доповіддю виступив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк. Отець ректор розповів про історію перекладів богословської та богослужбової літератури та його значення у розвитку богословської науки на прикладі перекладацької діяльності Духовних Академій Росії та України в дореволюційний період. Також отець ректор описав більшість із презентованих книг, дав детальну характеристику окремим томам експозиції.

Зі своїми думками про важливу віху діяльності нашої Церкви – перекладацько-видавничу – поділились і викладачі Академії прот. Петро Івасейко, свящ. Назарій Лозинський, дияк. Роман Якимовський та дияк. Артемій Бабленюк.

Після заключного подячного слова ректора Академії прот. Ярослава Ощудляка та многоліття Його Святості Патріарху Філарету студенти і викладачі мали можливість ближче ознайомитись із виставленими книгами.

Академія висловлює слова найщирішої синівської вдячності Святішому Патріарху Філарету за подаровані книги та обіцяє, що вони не будуть мертво наповнювати фонди бібліотеки ЛПБА, але стануть постійними посібниками у науковій праці професорсько-викладацького складу та студенства Академії.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія