Професор Гісенського університету (Німеччина) прочитав лекцію у ЛПБА
жовтня 6, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0677 681x1024 e1476119581880 150x150 Професор Гісенського університету (Німеччина) прочитав лекцію у ЛПБА5 жовтня 2016 року Львівську православну богословську академію відвідав доктор політології, науковий працівник і аналітик кафедри стратегічних досліджень конфліктних ситуацій та їх інституційного врегулювання Ґісенського університету (Німеччина), професор Фальк Остерман.

Усі свої студії: гімназію, університет та докторантуру докторр Остерман закінчив з відзнакою та нагороджений багатьма нагородами німецьких та західноєвропейських науково-дослідницьких і державних інституцій.

Свою докторську дисертацію він писав на персональне замовлення штаб-квартири НАТО про участь франчузських (спеціальних) організацій у місіях Північно-Атлантичного блоку при врегулюванні воєнних конфліктів в Амстердамському університеті англійською мовою, власні лекції читає голандською.

Фальк Остерман вільно розмовляє, пише наукові праці та дослідження чотирма мовами: англійською, німецькою, французькою та голандскою.

Цього дня пан доктор прочитав студентам ЛПБА лекцію з політилогії про структури, цілі, способи дії та завдання НАТО.

Перекладав лекцію професора Остермана старший науковий співробітик кафедри Священного Писання ЛПБА протоієрей Андрій Федчишин.

Після лекції обговорення цікавого питання продовжувалось у жвавій дискусії.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія