Проректор ЛПБА взяв участь у науковій конференції
квітня 3, 2017  |  Автор: прот. Михаїл Сивак  |  Статті

IMG 0391 150x150 Проректор ЛПБА взяв участь у науковій конференції30-31 березня 2017 року у залі засідань Вченої ради головного корпусу Національного Університету “Львівська Політехніка” відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Нормативно-правове регулювання новітніх релігійних рухів і сект: міжнародний досвід та українські перспективи».

З благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія участь у конференції взяв проректор ЛПБА протоієрей Михайло Сивак. У своєму слові отець Михайло зазначив, що останнім часом з’являється велика кількість новітніх релігійних рухів, котрі перед собою ставлять далеко не духовні цілі, а провадять деструктивну діяльність. Зокрема можна умовно поділити ці релігійні новоутворення за наслідками деструктивної дії на: фінансові (метою яких є виключно матеріальне ошуканство своїх адептів), ідеологічні (маніпулювання свідомістю), а також ті, котрі можуть вести антидержавну діяльність.

Тематичні напрями роботи конференції:

- Свобода віросповідання та діяльність новітніх рухів та сект: міжнародна практика та українські реалії;

- Поняття та загальне розуміння сект і новітніх релігійних рухів: науковий дискурс та філософсько-богословський вимір;

- Нормативно-правове регулювання новітніх релігійних рухів і сект;

- Причини виникнення та наслідки діяльності новітніх релігійних рухів: психологічні, правові,філософські та релігійні аспекти.

У рамках конференції відбулася презентація монографії “Секти і новітні релігійні рухи в офіційних документах. Класифікація, аналізи, коментар і тексти джерела (рапорти, резолюції, рекомендації, постанови, розпорядження)” авторства Р. Камінського.

Участь у конференції також взяв викладач ЛПБА прот. Іван Гарат.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія