Проректор Львівської духовної школи провів зустріч із директором з гуманітарних ініціатив СКУ Уляною Супрун
травня 7, 2014  |  Автор: прот. Михаїл Сивак  |  Події  |  Проректор

uwc logo Проректор Львівської духовної школи провів зустріч із директором з гуманітарних ініціатив СКУ Уляною Супрун  7 травня 2014 року з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальсього Димитрія та на запрошення менеджера Української спілки психотерапевтів, виконавчого директора Української конфедерації психоаналітичних психотерапій Андрія Сидоренка відбулася робоча зустріч проректора Львіської православної богословської академії протоієрея Михаїла Сивака та помічника керуючого єпархією з питань духовної опіки медичних закладів лікаря-психіатра, психотерапевта ієрея Сергія Кирилюка з директором з гуманітарних ініціатив Світового конґресу українців Уляною Супрун.
Участь у зутрічі також взяла психолог Марта Пивоваренко, директор з розвитку і стратегії маркетингу Медіа-групи “Каталонія”.
Під час зустрічі було обговорено та погоджено робочу програму майбутнього візиту делегації психотерапевтів, психіатрів і психологів із США для обміну досвідом з українськими колегами та громадськими організаціями, що надавали та надають волонтерську психологічну допомогу постраждалим внаслідок трагічних подій на Київському Майдані у січні-лютому 2014 року, а також інших містах України, що відбуваються й до ниніzustrich zi suprun 7.5.14 e1399831887981 Проректор Львівської духовної школи провів зустріч із директором з гуманітарних ініціатив СКУ Уляною Супрун.Пані Уляну Супрун зацікавив досвід роботи Консультативного центру кризових станів, психосоматичних розладів та депресій, що діє при Львівській єпархії.
“Дуже важливо та безумовно необхідно, щоби у сучасних українських реалій відбувалася співпраця духовенства, до якого є найвищий ступінь довіри серед населення України, волонтерів-психологів та лікарів у наданні комплексної духовної, психологічної і психіатричної допомоги постраждалим унаслідок впливу кризових та психотравмуючих подій і ситуації останніх місяців”, – наголосила пані Уляна.
Отець Михаїл та отець Сергій детально ознайомили учасників зустрічі зі структурою та порядком роботи Львівської єпархії у цьому керунку.
“Важливим моментом є допомога не тільки безпосереднім учасникам кризових подій, а також і робота зі сім’ями постраждалих. Обов’язком священика є турбота про кожну людську душу і священик несе безпосередню відповідальність за кожну людину, якій він міг допомогти, але не зробив цього”, – зауважив проректор Львівської духовної школи.
Для більш повного і наочного ознайомлення з Українською Православною Церквою Київського Патріархату священики подарували пані Уляні книгу-альбом про життя та діяльність нашої Церкви.
Підсумком зустрічі стала домовленність про проведення спільної інтерактивної лекції-семінару за участі представників єпархії та делегації психотерапевтів, психіатрів і психологів із США, а також капітан-лейтенантом Джуді Мелейною (Judy Malana), членом капеланського корпусу військово-морських сил США, що займається місіонерською діяльністю серед американських військовослужбовців, що за попередньою домовленості буде проведена на базі Львівської православної богословської академії 23 травня 2014 року.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

 

 


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія