Проща до святині
травня 31, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  Академія, Братство, викладачі, Владика Димитрій, студенти

12 Проща до святиніБіжать у Почаїв стежки та дороги…“,— співається у відомій церковній пісні. Справді, до Свято-Успенської Почаївської Лаври стікається багато доріг і стежок – дороги розпуки, болю, хвороб, страждань… Люди залишають біля стіп Божої Матері свої біди, а повертаються зі святої обителі вже іншими дорогами – спокою, полегшення, витривалості, сили, надії.

111 Проща до святиніСвою дорогу до Почаєва знайшло і Львівське православне молодіжне братство Пресвятої Богородиці на честь ікони Її “Нев’янучий Цвіт”, а також деякі викладачі та студенти Львівської православної богословської академії, організовані головою братства Лозинським Назарієм. 28 травня 2011 року з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія братчики і сестрички вирушили до української святині.

21 Проща до святиніПочаїв зустрів гостей чудової сонячною погодою та лагідним вітерцем. Знайомство із Лаврою розпочалось поверхневою екскурсією, яку провів студент 2 курсу Почаївської духовної семінарії УПЦ. Під час екскурсії гості Лаври прикладались до святих мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських.

Після екскурсії паломники молились за Божественною Літургією у Свято-Успенському соборі, яку звершував преосвященний архієпископ Почаївський Володимир.

41 Проща до святиніІз Лаври дорога паломників пролягла в с. Онишківці Рівненської обл. у монастир святої праведної Анни, де викладачі ЛПБА Лозинський Назар, Яремчук Сергій, Глазунова Тетяна занурювались у святе джерело праведної Анни. Після молитви у монастирі та спільної трапези усі вирушили на Божу гору у с. Великі Бережці Кременецького району Тернопільської обл. Там братчики попили води зі святого джерела, а місцевий священик окропив усіх свяченою водою та помазав освяченим єлеєм.

6 Проща до святині7 Проща до святиніпроща1 Проща до святиніПовертались назад, сповнені глибокими почуттями миру, надії та особливої душевної радості, співали церковних та народних пісень, згадували святі місця, куди душа ще не раз рватиметься, щоб знайти такі бажані для кожного спокій і відраду.
Учасники поїздки висловлюють щиру вдячність Високопреосвященнішому митрополиту Львівському і Сокальському Димитрію та голові Братства Назарію Лозинському за організацію незабутньої поїздки.

Секретар Братства
Браніцький Юрій


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія