Привітання із Воскресінням Христовим
квітня 15, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Творчість  |  Ректор

Voskresinnya 150x150 Привітання із Воскресінням ХристовимАдміністрація Львівської православної богословської академії щиро вітає Високопреосвященнішого Димирія, митрополита Львівського і Сокальського, викладачів, працівників та студентів Академії зі світлим празником Воскресіння Христового!

“Нового життя початок Ти, Господи, поклав для світу Твоїм славним Воскресінням. Старе все минуло: і пекло, і смерть, і влада диявола”

(Акафіст Воскресінню Христовому. Ікос 7.)

Щороку Церква Христова у всій своїй повноті радіє безмірною радістю, святкуючи Воскресіння Господнє. Здавалось би, що ця радість мала б загубитись у віках, розсіятись в міру віддаленості від цієї визначальної події. Але ми бачимо, що це не так. Навіть у найважчі часи історії, у часи гонінь, переслідувань, боротьби із Церквою свято Пасхи сяяло поміж людьми. Ніхто не міг вирвати із людських сердець радості Великодня. Бо радість ця – це радість душевна, радість духовна. Це радість, яка не просто приходить у людське серце, як радості земні, але це радість надії, незмінного уповання на оновлення, очищення і воскресіння кожного із нас. Ця радість передається нам на генетичному рівні, з молоком матері і кров’ю батька. Вона природна для людини настільки, наскільки природними є бажання до краси, добра, любові.

Із Воскресінням Христовим минуло все старе, все погане, недосконале. Тому нехай у ці великі і святі дні і у Вашому житті назавжди промине все те, що сіє навколо ворог роду людського. Нехай забуваються старі образи, втікають недруги, зникає злоба людська і підступи ворожі. Нехай Воскреслий Спаситель обдаровує Вас міцним здоров’ям, спокоєм та невичерпними силами для творення благих діл, а радість Його Воскресіння не залишає Вашого серця.

 ХРИСТОС ВОСКРЕС! – ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З любов’ю у Христі Воскреслому, ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія