Радість свята…
жовтня 4, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Владика Димитрій, свято, студенти, тезоіменитство

владика Радість свята...4 жовтня, коли Свята Православна Церква молитовно згадує Знайдення чесних мощей святителя Димитрія (Туптала) митрополита Ростовського, вся повнота Львівсько-Сокальської єпархії світло святкує день тезоіменитсва свого Першосвятителя митрополита Львівського і Сокальського Димитрія (Рудюка).

Напередодні, 3 жовтня ректор Львівської православної богословської академії УПЦ КП митр. прот. Ярослав Ощудляк, деякі викладачі та усі студенти ЛПБА долучились до спільної молитви за Всенічним богослужінням у Свято-Покровському кафедральному соборі. Всенічну співав академічний хор під керівництвом Чучмана В.М.

Наступного дня молитва за здоров’я та благоденствіє Владики продовжилась Літургією і молебнем до святителя Димитрія Ростовського.  Літургію співав октет “Орфей”. Молебень співав академічний хор.

На закінчення Літургії ключар Свято-Покровського кафедрального собору митр. прот. Павло Кочкодан привітав владику митрополита із тезоіменитством.

Дякуючи за привітання, митрополит Димитрій, наголосив на важливості постаті святителя Димитрія Ростовського для православної української душі. Окреслюючи життєвий шлях великого святителя-українця, владика зазначив, що він завжди прагне наслідувати свого небесного патрона, але духовна висота цієї постаті завжди видаватиметься недосяжною. Наостанок владика побажав усім молитовного заступництва святителя Димитрія (Туптала) Ростовського та подарував пам’ятні іконки.

Під час святкової трапези отець Ректор привітав митрополита Димитрія з тезоіменитством, побажав йому укріплятись із сили в силу та запевнив, що навіть за такий короткий час перебування на кафедрі він став для всієї пастви Львівсько-Сокальської єпархії, а особливо для спудеїв та викладачів ЛПБА справжнім духовним батьком та прикладом для наслідування.

Ще і ще раз вітаємо Вас, дорогий владико, та бажаємо, щоб Вас всюди оточувади добрі і щирі люди, щоб віддані та нелукаві друзі підтримували на нелегкій архіпастирській ниві. Молитовного заступництва Божої Матері та святителя Димитрія Ростовського.

Εισ πολλα, ετι Δεσποτα!


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія