Розширене засідання кафедри богослів’я
лютого 20, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Кафедра Богослів`я

0 150x150 Розширене засідання кафедри богослівя20 лютого у Львівській православній богословській академії з благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського відбулось розширене засідання кафедри богослів”я.

Очолив засідання завідувач кафедри – ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк. У роботі засідання кафедри на запрошення Академії взяли участь викладачі із порівняльного богослов”я, сектознавства та історії західних віровизнань із Львівської православної богословської академії, Волинської православної богословської академії (Преосвященний єпископ Володимир-Волинський Матфей) та Рівненської духовної семінарії (прот. Тарас Волянюк і прот. Василь Рудніцький). Через об”єктивні причини не змогли прибути до ЛПБА представники Київської православної богословської академії та богословського відділення ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

На початку засідання отець ректор закликав присутніх звершити молитву за тих, хто загинув під час мирних протестів у м.Києві. Після молитви кафедра розпочала заплановану роботу.

Метою проведення такого розширеного засідання кафедри була уніфікація навчальних програм із зазначених вище предметів та їх пристосуваня до навчального процесу у Духовних Школах УПЦ КП, взоруючись на програми, розроблені Учбовим Комітетом. Про що у заявив у вступному слові отець Ярослав.

Із пропозиціями щодо навчального процесу виступив викладач ЛПБА прот. Петро Політило, представивши на розгляд учасників засідання свої напрацювання.

Своїми конструктивними думками та практичним досвідом ділились і викладачі ВПБА та РДС.

Після обговорень учасниками засідання було прийняте спільне рішення: вивчивши досвід викладання вказаних предметів у ЛПБА, ВПБА та РДС, а також враховуючи регіональні особливості та проблеми кожного духовного навчального закладу, розробити єдину програму із вказаних предметів та представити її до розгляду Синодального управління у справах духовної освіти УПЦ КП.

Зважаючи на велику користь подібних зібрань, що дозволяє викладачам-практикам обмінюватись досвідом та напрацюваннями, викладачі прийняли рішення регулярно проводити подібні міжвузівські розширені засідання кафедр. Наступним відбудеться засідання кафедри суспільно-гуманітарних наук щодо викладання предметів: культурологія, філософія та історія християнського мистецтва, про що будуть розіслані відповідні запрошення.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія