Студентська конференція
березня 28, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

0 1 150x150 Студентська конференція28 березня в рамках святкування 200-ліття з дня народження Т.Г.Шевченка у Львівській православній богословській академії відбулась студентська конференція “Релігійний Шевченко”. Конференцію організувала кафедра суспільно-гуманітарних наук та викладач української мови і літератури ЛПБА Андрій Процайло.

Зі вступним словом про важливість вивчення для майбутньго пастиря творчості Тараса Шевченка, особливо біблійно-релігійного спрямування, звернувся до присутніх ректор Академії прот. Ярослав Ощудляк.

Усі доповіді готували студенти 1 курсу Академії, торкаючись у своїх дослідженнях тих настроїв великого Кобзаря, що замовчувались або спотворювались у радянський час: його релігійних християнських почуттів.

Модерував конференцію Андрій Процайло. Гостем конференції був директор львівської середньої школи із поглибленим вивченням французької мови №37 Володимир Петрович Оверко, який розповів про шевченкіаду ввіреної його керуванню школи, зокрема про Букварики, які уклали учні школи на основі творів Тараса Шевченка.

Після доповідей Андрій Процайло запропонував для перегляду презентацію, присвячену пам’ятникам Кобзарю в Україні і світі.

Закінчилась конференція підсумковим словом отця ректора прот. Ярослава Ощудляка.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія