Студентська конференція в ЛПБА
травня 18, 2018  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 2593 150x150 Студентська конференція в ЛПБА18 травня 2018 року на кафедрі церковно-історичних та практичних дисциплін Львівської православної богословської академії відбулась студентська конференція “Українська Православна Церква в діаспорі”, присвячена 120-літтю з дня народження та 25-літтю з дня смерті патріарха Мстислава (Скрипника).

Зі вступним словом до учасників звернувся ректор ЛПБА кандидат богословських наук, доцент прот. Ярослав Ощудляк, який передав благословення митрополита Димитрія Рудюка, поділився спогадами про приїзд в Україну Патріарха Мстислава та наголосив на важливій ролі православних українців діаспори в сучасних подіях боротьби за визнання Помісної Православної Церкви в Україні.

Із доповіддю про історичний розвиток та сучасний стан Української Православної Церкви в різних країнах світу виступив завідувач кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін кандидат наук з богослов’я прот. Петро Політило.

Доповіді, у відповідності до загальної теми конференції, виголосили студенти бакалаврату: Богдан Грох, Нестор Лемешко, Іван Данилів, Віктор Яцейко, свящ. Любомир Гутовський, Роман Лесюк.

Із заключним словом до учасників звернувся декан богословського факультету, кандидат наук з богослов’я прот. Назарій Лозинський, який розповів про канонічні основи для надання автокефалії Українській Церкві, а також про участь у цьому процесі Української Православної Церкви в США.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія