Студенти ЛПБА відвідали Хресто-Воздвиженський Манявський монастир
жовтня 26, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті

DSC 0663 1024x6811 150x150 Студенти ЛПБА відвідали Хресто Воздвиженський Манявський монастир25 жовтня студенти Львівської православної богословської академії з благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського відвідали українськиї Афон – Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир.

Очолив паломницьку поїздку ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк. Також студентську подорож розділили викладачі та працівники академії: благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський, насельники Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря архімандрит Паїсій (Кухарчук) та ієромонах Феофіл (Бліщ), викладач церковного співу Оксана Кудовба, бібліотекар ЛПБА Ірина Баришева.

Прибувши до обителі, паломники звершили акафіст Пресвятій Богородиці перед Її чудотворною іконою “Ізбавителька”, який очолив ректор прот. Ярослав у співслужіння отців-монахів. Отець ректор підніс особливі молитви до Матері Божої за керуючого Львівською єпархією, митрополита Димитрія, за усіх викладачів, працівників та студентів Львівської Духовної Школи, за Україну, її владу і військо за мир на нашій землі та за весь український народ.

Після молитви у храмі екскурсію монастирем та його святинями провів протодякон Дмитро Луцак. Учасники паломництва спілкувались із насельниками монастиря та студентами Івано-Франківського теологічного інституту.

Після екскурсії паломники помолились біля блаженного каменю.

Повертались додому в роздумах, молились, співали духовних та народних пісень.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія