Студенти ЛПБА відвідали театр
лютого 8, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

17 Студенти ЛПБА відвідали театр7 лютого у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбулась прем”єра вистави “Різдво родини Куп’єлло” за одноіменною п’єсою італійського комедіографа Едуардо де Філіппо у постановці монашого театру отців-василіан УГКЦ “В каптурах…”.

Режисером даної вистави є Дмитро Бартков, який запросив студентів та виклачачів ЛПБА відвідати його постановку. З благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського, частина студентів ЛПБА на чолі із викладачами свящ. Андрієм Лотоцьким, Назарієм Лозинським та Сергієм Яремчуком відгукнулись на запрошення пана режисера.

Трагікомедія про рутину життя і людські пошуки земного спокою та щастя захопили глядача від самого початку. Головний герой – батько родини Куп’єлло – ще не втратив людяності, дитячої безпосередності, щирості почуттів. Він уміє радіти від маленьких дрібниць, які оточують його світ. Але недбальство і ледарство його сина, легковажність та любовні інтрижки дочки, постійні сварки із братом приводять до руйнації його доброго і радісного внутрішнього світу, відтак – до смерті… Через комедію автор намагався показати глядачеві, що ми творимо себе самі, що наші проблеми і негаразди – це насправді лише результат нашого невміння пам’ятати себе дітьми.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія