Студенти ЛПБА взяли участь у Всеукраїнському з’їзді православної молоді
лютого 27, 2020  |  Автор: Кипріан Лозинський  |  Статті

87264415 2309984319301673 8886259349417099264 n 150x150 Студенти ЛПБА взяли участь у Всеукраїнському зїзді православної молоді22 і 23 лютого 2020 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді, організований  Управлінням у справах молоді Православної Церкви України, яке очолює архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. Участь у З’їзді взяли також студенти Львівської православної богословської академії.

Перший день заходу, який проходив у приміщенні креативного простору «Izone» (одна з ревіталізованих будівель Київського суднобудівного заводу), відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Його Блаженство звернувся до присутніх із вітальним першосвятительським словом.

«Час юності та молодості – це час пошуку істини, пошуку свого місця в житті, час набуття досвіду – як позитивного, так і негативного. Тож слова Божі нехай будуть дороговказом у цих бурхливих водах життя, у боротьбі зі спокусами, у пошуках відповіді на важливі питання.  Часом може закрадатися думка, що лише з віком та набуттям життєвого досвіду можливе пізнання Божого закону, що це – уділ для старших, або й навіть для похилих віком. Однак насправді слово Боже спрямоване до кожної людини вже і зараз – незалежно від всіх зовнішніх обставин її буття, в тому числі від віку», – зокрема сказав Предстоятель.

«Ви, дорога православна українська молоде – вже є Церква! Часто кажуть, що «молодь – це майбутнє», і частково це дійсно так. Але в житті Церкви ви, молодь, є також і її сучасність – бо і Церква для вас це не майбутнє, а сучасність! Виконання заповідей, втілення їх у щоденному житті, будування дому свого спасіння – це не щось, що буде вами завершуватися колись потім, у зрілому віці, але це справа, яку ви маєте робити і робите тепер. Тож об‘єднаймо наші зусилля, досвід багатьох поколінь Церкви і натхнення юності. Будьте відкриті для Бога і Церкви, а наша Помісна Українська Православна Церква – відкрита до вас і для вас», – підсумував Митрополит Епіфаній.

На події також були присутні заступник Міністра культури, молоді та спорту України Олексій Сівірін і начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Марія Карчевич.

23 лютого, у другий день з’їзду, православна молодь з усієї України зібралася в актовій залі Київської православної богословської академії. Тут відбувся святковий концерт, урок старовинних українських танців (проект «Вайрон» Валерія Гладунця) та зустріч зі спеціальним гостем – відомим артистом Dzidzio (Михайлом Хомою). Цього ж дня студент 4 курсу ЛПБА Микола Гандзюк перед учасникам З’їзду освідчився в коханні своїй нареченій.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія