Святкування у ЛПБА
лютого 9, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, Владика Димитрій, студенти

11 Святкування у ЛПБА9 лютого, коли Православна Церква вшановує пам’ять перенесення мощей святителя Іоана Золотоустого, Львівська Православна Богословська Академія звершує свій другий храмовий празник. Напередодні, 8 лютого, ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк очолив всенічне богослужіння, за яким усі студенти приступили до Таїнства Святого Покаяння.

21 Святкування у ЛПБАЦього року радість свята із викладачами та студентами ЛПБА розділив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією митрополит Димитрій, який очолив Божественну Літургію в академічному храмі.

Владиці митрополиту співслужили ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк та викладачі у священному сані.

31 Святкування у ЛПБАЗустрічаючи владику, отець ректор привітав його із першою Літургією в академічному храмі та просив святительських молитов за спокій, злагоду та процвітання у Духовній Школі.

На запричасному проповідь про життя та подвиги великого святителя виголосив студент 4 курсу Бойко Євген.

Після молебня до святителя Митрополит Димитрій звернувся до усіх присутніх із повчальним словом про велике значення стражденного шляху Іоана Золотоустого для кожного християнина. Його подвиги, труди, самозречення, смирення і аскетизм до сьогодні взорують архіпастирям і пастирям Церкви Христової.

У відповідь отець ректор подякував владиці за теплі повчальні батьківські слова та побажав йому довгих і невтомних років відданої праці на благо Святої Православної Церкви за прикладом святителя Іоана Золотоустого та вручив букет троянд.

41 Святкування у ЛПБАНа закінчення митрополит Димитрій вручив ректору ЛПБА прот. Ярославу Ощудляку, інспектору прот. Василію Ховзуну, духівникові прот. Ярославу Дуді та викладачам прот. Степану Михалкові і прот. Ярославу Шикулі благословенні грамоті Його Святості Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Також за Літургією викладача ЛПБА свящ. Івана Голуба було нагороджено правом носіння наперстного хреста.51 Святкування у ЛПБА

6 Святкування у ЛПБА7 Святкування у ЛПБА8 Святкування у ЛПБА
9 Святкування у ЛПБА10 Святкування у ЛПБА111 Святкування у ЛПБА


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія