Свято останнього дзвоника
травня 29, 2016  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0054 1024x681 150x150 Свято останнього дзвоника27 травня 2016 року благочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого прот. Назарій Лозинський взяв участь у святі останнього дзвоника у Спеціалізованій середній загальноосвітній школі №37 з поглибленим вивченням французької мови м. Львова на запрошення директора п. Володимира Оверка.

Прот. Назарій прочитав молитву за вчителів, батьків і учнів та виголосив настановче слово, у якому наголосив на швидкоплинності часу та важливості вміти його берегти і правильно проводити, а також окропив присутніх освяченою водою. Під час свого виступу директор школи п. Оверко Володимир вручив отцю Назарію подяку за “щире Боже слово, велику любов до учнів та педагогічного колективу і за духовне наставництво“.

Після закінчення свята учні випускних класів прийшли до академічного храму, де отець благочинний очолив подячний молебень. У своєму слові випускникам прот. Назарій нагадав, що життя людське, як говорить українська пісня, “вишите червоними і чорними нитками”, але за словом Христовим з нами завжди перебуває Бог, якщо ми чинимо угодне Йому. На завершення духівник подарував випускникам книги свят. Миколая Сербського “Біблійні теми”.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія