Телепередача “Про здоров’я”
липня 15, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

На програмі 150x150 Телепередача Про здоровяБлагочинний академічного храму свят. Іоана Золотоустого, викладач ЛПБА свящ. Назарій Лозинський з благословення Високопреосвященнішго Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського взяв участь у записі програми Львівського телебачення “Про здоров’я”, яка була присвячена питанням донорства.

Також у телепередачі взяли участь активісти молодіжного донорського руху на чолі із лікарем-радіологом Володимиром Студентом та головний лікар Львівського обласного центру служби крові Ярослав Дяків.

У своїх виступах отець Назарій наголосив на християнській обгрунтованості переливання крові. Зокрема, серед іншого, він сказав: “Старозавітні заборони на вживання крові апріорі не можуть відноситись до донорства, бо несуть в собі зовсім інше смислове навантаження… Якщо Христос Спаситель пролив на хресті за нас Свою Кров на спасіння, то чи ми не наслідуємо Христа, коли віддаємо частинку своєї крові для спасіння когось із ближніх?… Ми усі діти Адама і Єви, а тому в нас тече одна братська кров… Навіть якщо згодитись із твердженнями різних релігійних організацій, що в крові душа, тому її переливати не можна, то і тут Господь говорить до нас: Немає більшої любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх”.

Наостанок учасники програми домовились про подальшу співпрацю у поінформованості суспільства з питань донорства та залучення молоді до волонтерства.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія