У ЛПБА відбулась студентська конференція
лютого 21, 2020  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

87038989 3635045959868789 3195135426872475648 n 150x150 У ЛПБА відбулась студентська конференція20 лютого у Львівській православній богословській академії відбулась студентська конференція «Богословські виклики: протоієрей Олександр Мень», організована кафедрою богослов’я та філософії спільно зі студентським науковим товариством їм. святителя Петра Могили. Конференцію було присвячено 85-літтю від дня народження о. О. Меня.
Відкрив конференцію перший проректор ЛПБА доцен прот. Михайло Сивак, розповівши про особливості пастирського та місіонерського служіння о. Меня.
Після виступу завідувача кафедри богослов‘я та філософії доктора богослов’я професора прот. Володимира Греха з доповідями виступили студенти ЛПБА Зінченко Володимир, Володимир Василишин, Гандзюк Микола, David ChijiokeЛюбомир ТарнавськийЛеонід КарпінкаРоман ПинівАндрій Акуленко. Студенти розповіли про життєвий шлях, наукові праці, пастирську та проповідницьку діяльність відомого богослова.
Після цього до учасників звернувся декан богословського факультету доцент прот. Назар Лозинський, який розповів про богословські погляди прот. Олександра Меня.
На завершення зібрання переглянуло уривок із телепередачі за участю о. Олександра та вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.

У ЛПБА відбулась студентська конференція
жовтня 27, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 5442 150x150 У ЛПБА відбулась студентська конференція26 жовтня у Львівській православній богословській академії відбулась студентська науково-практична конференція: “Спроби проголошення автокефалії Української Церкви у ХХ столітті”, присвячена 90-літтю від ІІ Всеукраїнського православного собору УАПЦ. 

Конференцію організувала кафедра церковно-історичних та практичних дисциплін. Завідувач кафедркандидат наук з богослів’я прот. Петро Політило звернувся до присутніх зі вступним словом, у якому наголосив на важливості історичного аналізу та історичної пам’яті.

Із доповідями виступали студенти магістратутри та бакалаврату: свящ. Любомир Гутовський, Назар Кісілевич, Іван Данилів, Ігор Ватраль, Віктор Яцейко.

Також із роздумами щодо принципів проголошення автокефалії та їх втіленням у життя виступив викладач історії УПЦ, духівник ЛПБА прот. Ярослав Дуда.

Своїми спогадами про останнє проголошення автокефалії у 90-х роках цього століття поділився ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк.

Заключним словом прот. Петро Політило закрив засідання конференції.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія