У ЛПБА відбулось підсумкове засідання Вченої ради
грудня 24, 2019  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

DSC 06522 150x150 У ЛПБА відбулось підсумкове засідання Вченої ради24 грудня у Львівській православній богословській академії під головуванням ректора професора прот. Ярослава Ощудляка відбулось підсумкове засідання Вченої ради. У засіданні також взяв участь професор кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін, директор інституту церковної історії митрополит Димитрій Рудюк.
trans У ЛПБА відбулось підсумкове засідання Вченої ради

Відкрив засідання Вченої ради ректор ЛПБА, який привітав усіх із закінченням навчального семестру та оголосив порядок денний.

Доповідь про результати зимової екзаменаційної сесії та стан навчального процесу виголосив перший проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак.

Доповідь про дисципліну студентів виголосив старший інспектор прот. Андрій Лотоцький.

Звіт про проведення академічних заходів у першому семестрі та проєкт розкладу таких заходів на другий семестр зачитав декан богословського факультету прот. Назар Лозинський. Також о. декан запропонував до затвердження розклад лекцій у другому семестрі.

Також вчена рада затвердила протоколи засідань кафедр.

Відтак ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк доповів про ювілейні дати 2020 року та проєкт їх відзначення.

Довідка: у 2020 році виповнюється 30 років від утворення Львівської духовної семінарії, 110 років від дня народження митрополита Львівського і Тернопільського Миколая Юрика, 10 років від дня упокоєння митрополита Львівського та Сокальського Андрія Горака та 10 років перебування на кафедрі митрополита Львівського і Сокальського Димитрія Рудюка.

Із доповіддю про видання ювілейного альбому до 30-ліття від утворення львівських духовних шкіл виступив доцент кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін Андрій Цебенко.

Після цього о. ректор запропонував на затвердження до друку двох монографій – “Проповіді митрополита Миколая (Юрика)” та “Проповіді протоієрея Андрія Горака” до відзначення їх пам’яті у жовтні 2020 року. Також о. ректор презентував новий богословський збірник ЛПБА “Апологет” (№40 за 2019 рік).

Тоді о. ректор від імені викладацького складу привітав духівника ЛПБА, благочинного міста Львова прот. Ярослава Дуду із днем народження. На завершення ректор прот. Ярослав Ощудляк подякував викладачам за труди, побажав гарного відпочинку та оголосив про початок наступного навчального семестру. Усі викладачі від академічного храму свят. Іоана Золотоустого отримали солодкі подарунки.

 

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія