У ЛПБА відбулись V Християнські постові читання
березня 8, 2018  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 8241 150x150 У ЛПБА відбулись V Християнські постові читання8 березня у Львівській православній богословській академії пройшли ювілейні V Християнські постові читання: “Молитва – ремінісценція втраченого Раю”. До конференції видано електронний збірник матеріалів.

Відкриваючи науковий захід, ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк передав присутнім благословення та вітання митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та представив роздрук збірника матеріалів, повідомивши, що з об’єктивних причин друкований збірник буде видано пізніше. До збірника увійшли доповіді науковців України, Німеччини та Польщі.

Модерував конференцію декан богословського факультету прот. Назарій Лозинський.

Доповідачі – викладачі та студенти ЛПБА – розкривали тему молитви в різних її проявах у християнстві та інших релігіях.  Після пленаного засідання доповідачі відповідали на численні питання учасників постових читань.

На завершення перший проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак подякував доповідачам, слухачам та гостям конференції за підготовку та висловив упевненість у нових плідних зустрічах на наступних наукових заходах.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія