У ЛПБА відбулись вступні іспити
серпня 23, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

20170821 1348232 150x150 У ЛПБА відбулись вступні іспити21-22 серпня у Львівській православній богословській академії відбули вступні іспити на перший та п’ятий курси (магістратура та бакалаврат).
trans У ЛПБА відбулись вступні іспити

Вступники до магістратури (випускники бакалаврату Львівської, Івано-Франківської та Рівненської духовних шкіл) склали комплексний усний іпит із Священного Писання, історії Церкви та богослів’я.

У цей час письмовий іспит з української мови та комплексне письмове тестування із біблійної історії, катехизису, церковного уставу та історії України складали вступники до бакалаврату.

Цього року документи на 1 курс ЛПБА подали 32 абітурієнти із Львівської, Дрогобицької, Івано-Франківської, Тернопільської, Миколаївської та Ужгородської єпархії УПЦ КП. Після письмового іспиту абітурієнти склали комплексний усний іспит: співбесіда, знання молитов, церковний спів, церковне читання українською та церковнослов’янською мовами.

За результатами вступних іспитів Львівська православна богословська академія прийняла 20 студентів у магістратуру (5 курс) та 28 студентів у бакалаврат (1 курс).

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія