У ЛПБА відбувся круглий стіл
жовтня 2, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

22117972 349638418840762 1771062310 o 150x150 У ЛПБА відбувся круглий стіл29 вересня у Львівській православній богословській академії відбувся круглий стіл на тему: “Партизанські рухи в Україні та Церква: історія відносин”, присвячений дню партизанської слави.

Круглий стіл організувала кафедра церковно-практичних дисциплін на чолі із завідувачем прот. Петром Політилом.

Відкрив засідання круглого столу перший проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, який наголосив на важливості правильного розуміння і сприйняття історії, та на справедливомуі конструктивному її аналізі.

Студенти виступили із доповідями про різні прояви партизанських і повстанських рухів на території України, проаналізували радянські та польські міфи про український партизанський рух, окреслили основні віхи діяльності УПА та ОУН, показали участь Церкви у спробах примирення учасників та симпатиків різних повстанських рухів, а також представили окремі постаті церковної історії, зокрема протопр. Гавриїла Костельника, у світлі їх стосунків із повстанськими рухами.

На завершення декан богословського факультету прот. Назарій Лозинський, підводячи підсумки круглого столу, закликав студентів до невтомної праці, самоосвіти та збагачення свого наукового світогляду через проведення наступних наукових заходів у ЛПБА.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія