У ЛПБА відбувся круглий стіл
грудня 24, 2012  |  Автор: Назар Лозинський  |  Кафедра Суспільно-гумонітарніх дисцеплін, Події

01 150x150 У ЛПБА відбувся круглий стілУ Львівській православній богословській академії відбувся круглий стіл “Світ ловив мене та не впіймав“, присвячений 290-літтю з дня народження Григорія Савича Сковороди.

Відкрив засідання круглого столу голова прес-служби ЛПБА свящ. Назарій Лозинський, який передав усім присутнім привітання та благословення керуючого Львівсько-Сокальською єпархією митрополита Димитрія та ректора ЛПБА прот. Ярослава Ощудляка. Також о. Назарій накреслив основні риси філософських поглядів Григорія Сковороди.

Доповідь про поняття сродної праці та його екстраполяцію в сьогодення зачитав викладач ЛПБА, завідувач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Сергій Яремчук.

Ведучими круглого столу були студенти 4 курсу Кот Григорій, Мацевко Іван та Ведміцький Володимир. Вони формували основну дискусійну та полімічну діяльність круглого столу.

Під час роботи круглого столу у виконанні студентів пролунали ряд пісень до даної тематики, а також студент 4 курсу Костів Олег зачитав власний вірш, присвячений Григорію Сковороді ” Світ ловив тебе та не впіймав…”.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія