У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт
червня 7, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події, Статті  |  Академія, викладачі, Владика Димитрій, студенти

1 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт6-7 червня 2011 року на засіданні Спеціалізованої Вченої Ради у Львівській православній богословській академії УПЦ КП відбувся захист магістерських робіт. Під головуванням Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського Вчена Рада заслухала презентації робіт 35 студентів. Усі роботи були прийняті та позитивно оцінені.

2 У ЛПБА відбувся захист магістерських робітТішить те, що цього року більшість магістрантів – священики не тільки Львівсько-Сокальської єпархії, але і Рівненської, Волинської, Тернопільської та інших єпархій УПЦ КП. Серед випускників були благочинні Львівсько-Сокальської єпархії: Львівського, Буського, Золочівського, Жовківського, Перемишлянського благочинь.

3 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт4 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт5 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт6 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт7 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт8 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт9 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт10 У ЛПБА відбувся захист магістерських робіт11 У ЛПБА відбувся захист магістерських робітУсі представлені роботи виконані на високому науковому рівні, магістранти гідно представляли свої напрацювання, достойно відповідали на запитання та сміливо вступали у дискусії.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія