У Львівській обласній раді відбулося відкриття Форуму “Відмінності і Повага”
жовтня 1, 2013  |  Автор: прот. Михаїл Сивак  |  Події  |  Проректор

vi20esweek 150x150 У Львівській обласній раді відбулося відкриття Форуму Відмінності і Повага

 1 жовтня у рамках Шостого Екуменічного соціального тижня у Львові, у сесійній залі обласної ради відбулося відкриття ФорумуВідмінності і Повага“.

З благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, участь у заході взяв проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михайло Сивак

З вітальним словом від імені Львівської обласної ради, яка уже шостий рік поспіль виступає партнером Екуменічного соціального тижня, до учасників Форуму звернувся заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак. Він передав усім вітання від голови обласної ради Петра Колодія та депутатів Львівської обласної ради і наголосив: „У цій залі – сесійній залі обласної ради, де зараз проходить Форум, звучали багато промов. Але рекомендації, які звучатимуть від учасників Форуму, є для нас особливими та важливими. Під час цьогорічного Форуму йтиметься про глибокі філософські поняття: ми відмінні, ми різні, але водночас ми створюємо єдиний суспільний консенсус. Є багато серйозних проблем у суспільному розвитку: корупція. суспільна нерівність тощо. Ми повинні говорити про це відверто і викорінювати”.

На завершення Валерій П’ятак побажав учасникам Форуму добрих і гарних ідей, які будуть прокидати почуття любові до кожної людини.

Потім розпочалося пленарне засідання Форуму “Відмінності і Повага”.

Нагадаємо, що під час VI-го Екуменічного соціального тижня, який проходитиме у Львові з 1 до 5 жовтня під гаслом „Ми різні, але ми рівні”, обговорюватимуть питання відмінностей і поваги у різних сферах суспільного життя. Доповідачі висвітлюватимуть різні аспекти відмінностей: конфесійних, соціальних і культурних. Ділитимуться досвідом гості з Франції, Австрії, Канади, Німеччини, Нідерландів, а також експерти з України.

За матеріалами Львівської обласної ради

c1 e1380749552889 У Львівській обласній раді відбулося відкриття Форуму Відмінності і Повага

DSCN4860 e1380749520544 У Львівській обласній раді відбулося відкриття Форуму Відмінності і Повага

DSCN48724 e1380750573242 У Львівській обласній раді відбулося відкриття Форуму Відмінності і Повага

 

 


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія