У Львівській православній богословській академії помолились за першого ректора – митрополита Євсевія Політила
жовтня 24, 2019  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

DSC 0006 150x150 У Львівській православній богословській академії помолились за першого ректора   митрополита Євсевія Політила24 жовтня 2019 року минає 7 років з дня упокоєння першого ректора Львівських духовних шкіл – блаженної пам’яті митрополита Євсевія (Політила).

Цього дня ректор ЛПБА професор протоієрей Ярослав Ощудляк очолив заупокійні богослужіння у Свято-Миколаївському княжому храмі, де з родиною померлого митрополита помолився за спокій його блаженної душі. Також отець ректор звершив панахиду на місці вічного спочинку ієрарха – Янівському кладовищі у м. Львові.

Відтак у Львівській православній богословській академії отець ректор у співслужінні декана богословського факультету прот. Назара Лозинського, вченого секретаря прот. Любомира Хомира та інших викладачів звершив панахиду за митрополитом Євсевієм (Політилом).

На початку він звернувся до присутніх викладачів, працівників та студентів зі словом спогадів про першого ректора ЛДА і С та закликав усіх виконувати слова апостола “Пам’ятайте наставників ваших”.

Закінчились богослужіння уставним співом “Вічная пам’ять”.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія