У Львівській православній богословській академії відбулась Х Міжнародна конференція
листопада 25, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 5722 150x150 У Львівській православній богословській академії відбулась Х Міжнародна конференція23-24 листопада у Львівській православній богословській академії відбулась ювілейна Х Міжнародна конференція: “Християнська сакральна традиція: віра, духовність, мистецтво”.

У перший день, 23 листопада, учасники конференції працювали у пленарному та секційному режимі. Пленарне засідання відкрив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, який передав присутнім привітання та благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія. Також отець Ректор наголосив на важливості наукової праці та представив збірник матеріалів, що був виданий до початку роботи конференції.

Цього року серед доповідачів були гості з Польщі та Болгарії, а також із дев’ятьох міст України та 21 навчальних і наукових закладів.

Теми доповідей обіймали широке коло питань богослів’я, філософії, культури, етики, мистецтва тощо.

24 листопада учасники конференції, зокрема мистецтвознавці, а також деякі студенти ЛПБА, відвідали музей-садибу Устияновичів у с. Вовків, а також храми-пам’ятки архітектури у селах Черепин та Кугаїв Пустомитівського району, де провели виїдне засідання конференції.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія