У Львівській православній богословській академії відбулась студентська конференція
грудня 7, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 6386 150x150 У Львівській православній богословській академії відбулась студентська конференція7 грудня у Львівській православній богословській академії відбулась студентська науково-практична конференція, присвячена 295-літтю з дня народження Григорія Савича Сковороди.

Конференцію організувала кафедра богослів’я та філософії на чолі з її завідувачем кандидатом богословських наук, кандидатом географічних наук митр. прот. Володимиром Грехом та викладачем кафедри, доцентом кандидатом філософських наук Оксаною Гутовською.

Відкрив пленарне засідання конференції декан богословського факультету ЛПБА кандидат наук з богослов’я прот. Назарій Лозинський, який розповів декілька цікавих і маловідомих фактів із біографії українського філософа-мислителя.

Доповіді про різні аспекти життя, діяльності, філософських поглядів і творчості Григорія Сковороди зачитали студенти різних курсів ЛПБА: Данилів Іван, Лесюк Роман (4 курс), Зінченко Володимир, Івасейко Павло, Венгренович Павло, Василишин Володимир, Крвавич Олег (3 курс), Карпінка Леонід, Тарнавський Любомир, Яворський Андріян, Данило Михайло, Журавчик Максим, Харівський Роман (2 курс).

На закінчення виступів о. декан подякував доповідачам за підготовку до конференції, та висловив впевненість, що багата спадщина Григорія Савича стане корисною в інтелектуальному та духовному розвитку студентів.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія