У Львівській православній богословській академії відбулось підсумкове засідання Вченої ради
червня 26, 2021  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

IMG 5038 150x150 У Львівській православній богословській академії відбулось підсумкове засідання Вченої ради23 червня у Львівській православній богословській академії відбулось підсумкове засідання Вченої ради під головуванням ректора ЛПБА професора прот. Ярослава Ощудляка.

Учена рада заслухала звіт першого проректора прот. Михайла Сивака про завершення весняної екзаменаційної сесії та за результатами академічних відомостей прийняла рішення про випуск бакалаврів і магістрів, про переведення на наступні курси студентів та про ліквідації заборгованостей. Рівно ж вчено рада прийняла звіти завідувачів кафедр та затвердила протоколи засідань кафедр.

Також перед вченою радою прозвітував старший інспектор прот. Андрій Лотоцький про дисципліну в ЛПБА.

Про навчальний процес в ЛПБА доповів також декан богословського факультету ієромонах Кипріан Лозинський.

Із доповіддю виступив ректор ЛПБА, прот. Ярослав Ощудляк, за результатами якої вчена рада прийняла ряд дисциплінарно-педагогічних рішень.

Також свої побажання та зауваження щодо навчального процесу в Академії висловив професор ЛПБА митрополит Димитрій Рудюк.

Наостанок отець ректор привітав усіх з закінченням непростого навчального року та побажав гарного відпочинку на канікулах.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія