У Львівській православній богословській академії відбувся випуск бакалаврів та магістрів
червня 26, 2021  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

IMG 5697 150x150 У Львівській православній богословській академії відбувся випуск бакалаврів та магістрів24 червня у Львівській православній богословській академії відбувся випуск бакалаврів та магістрів.

Напередодні, 23 червня, богослужіння вечірні та ранньої очолив благочинний академічного храму, декан богословського факультету ЛПБА ієром. Кипріан Лозинський.

Наступного дня святкові богослужіння очолив професор ЛПБА Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій Рудюк у співслужінні Преосвященного єпископа Харківського та Богодухівського Митрофана Бутинського. Владикам співслужили: ректор ЛПБА проф. прот. Ярослав Ощудляк, перший проректор прот. Михайло Сивак, благочинний міста Львова, духівник ЛПБА прот. Ярослав Дуда, декан богословського факультету ЛПБА, благочинний академічного храму ієром. Кипран Лозинський, а також викладачі та студенти у священичому сані.

За Літургією Владика Димитрій рукоположив у сан пресвітера випускника магістратури диякона Павла Венгреновича.

На запричасному проповідь виголосив студент 5 курсу Леонід Карпінка.

Після подячного молебня відбувся урочистий акт, під час якого Митрополит Димитрій вручив випускникам дипломи про закінчення Академії та пам’ятні подарунки.

Подячне слово від випускників магістратури виголосив свящ. Павло Венгренович, від випускників бакалаврату – Павло Грох. Також вони за традицією подарували добірку літератури для бібліотеки ЛПБА.

З повчальним словом звернувся до присутніх Владика Димитрій. Він закликав пам’ятати, що людина, а тим більше священник, повинна розвиватись все своє життя. Владика нагадав випускникам, що їх обов’язок – нести духовність, Боже Слово і бути прикладом для всіх та побажав усім щедрого Божого благословення.

Зі словом привітання до випускників звернувся ректор Академії прот. Ярослав Ощудляк, побажавши їм пам’ятати в молитвах про свою Духовну Школу та продовжувати свій духовний та інтелектуальний розвиток.

Закінчились святкування спільним фото та святковим обідом в трапезній Академії.

Світлого і благословенного Вам шляху, дорогі випускники!

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія