koncert-zhyttja-dyrygent_MOCHURAD_Bogdan_ZANKOVECKA

Творчому проекту «Відчинилося життя» – 5-ть років
У Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбувся ювілейний концерт «Відчинилося життя», присвячений 5-річчю заснування однойменного творчого проекту.
У програмі концерту виступи львів’ян та гостей з Донецька, з Харкова, Тернополя, Житомира, Рівного та інших міст нашої держави – українська і світова класика, твори сучасних композиторів, інструментальна музика, акапельні твори. Особливістю концерту є живий звук.
Творчий проект «Відчинилося життя» задуманий і втілений Львівським обласним осередком всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ». Унікальність проекту зумовлена практичною складністю виконання творів незрячими солістами під супровід оркестру з огляду на їх неможливість бачити паличку диригента. Додатковим критерієм ускладненості проекту є відсутність у переважної більшості незрячих учасників спеціальної музичної освіти, а також налагодження гармонійного виконання музичних творів у дуеті з професійними артистами.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія