Упокоївся митрополит Євсевій (Політило)
жовтня 24, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

Політило 150x150 Упокоївся митрополит Євсевій (Політило)24 жовтня на 85 році життя упокоївся перший ректор Львівської духовної академії і семінарії (тепер Львівської православної богословської академії) митрополит Євсевій (Політило).

Зранку, близько 9.00 год. ранку перестало битись серце найстаршого за віком архіпастиря Української Православної Церкви Київського Патріархату. 23 січня 2012 року Високопреосвященніший Владика за станом здоров’я був почислений на спокій, але до останнього свого подиху при світлому розумі у молитвах пам’ятав ту паству, яку благословив духовно окормляти йому Господь.

Приступивши до святого Таїнства Сповіді і прийнявши Тіло і Кров Христові, митрополит Євсевій віддав Богові дух. Спокійно, без особливого болю і страждання, з молитвою на устах владика представився до свого Пастиреначальника Господа Ісуса Христа.

Львівська православна богословська академія висловлює щирі співчуття родині та близьким владики Євсевія. Нехай Всемилостивий Господь простить йому всі немочі і провини, прийме чисту душу в райські оселі та дарує блаженний спокій і вічну пам’ять.

Ми ж дякуємо Вам, приснопам’ятний Владико за труди, молитви і батьківську любов та благаємо у Господа для Вашої душі благословенної і легкої дороги у вічність!

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія