В Академії презентували навчальний посібник з Епістемології релігії
листопада 25, 2022  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 2727 150x150 В Академії презентували навчальний посібник з Епістемології релігії24 листопада у Львівській православній богословській академії відбулась презентація навчального посібника з “Епістемології релігії” професора ЛПБА доктора філософії Віктора Петрушенка.

Львівська православна богословська академія є першим духовним навчальним закладом України, який увів до вивчення студентів магістратури епістемологію релігії як окрему навчальну дисципліну. Відповідно навчальний посібник з цього предмету також є першим, виданим українською мовою в Україні.

Довідка:
Петрушенко Віктор Леонтійович, випускник філософського факультету Київського університету імені Т. Шевченка (1975р.). Доктор філософських наук, професор, автор дев’яти одноосібних монографій, більше двохсот наукових статей, чотирнадцяти навчальних посібників, серії філософських словників та методичних видань. Тривалий час працював у Національному університеті “Львівська Політехніка”, на даний час професор за запрошенням Львівської православної богословської академії.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія