В УКУ освятили новозбудований храм Софії Премудрості Божої
вересня 12, 2016  |  Автор: прот. Михаїл Сивак  |  Події, Статті

DSC 0142 150x150 В УКУ освятили новозбудований храм Софії Премудрості Божої

11 вересня 2016 року в Українському католицькому університеті Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) у співслужінні з єпископами Синоду УГКЦ освятив храм Софії Премудрості Божої.
З благословення Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, участь у заході взяв проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михайло Сивак та студент ЛПБА Богдан Грох.

Отець Михайло від імені керуючого єпархією Владики Димитрія, ректора ЛПБА протоієрея Ярослава Ощудляка та всієї корпорації православного Вишу привітав ректора та викладачів УКУ зі знаменною подією в житті університету та Львова.
Храм Софії-Премудрості Божої є унікальним не тільки для Львова, а й для України, адже в одній будівлі на різних ярусах функціонуватимуть три храми: наземний рівень – церква Софії-Премудрості Божої, на нижньому – храм святого Климентія Папи Римського і церква Гробу Господнього.
У будівлі встановлено ліфт та облаштовано пандуси, тому люди з особливими потребами та особи, яким важко підніматися по сходах, зможуть безперешкодно потрапити на будь-який рівень храму.
До спільної молитви долучились міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною, голова ЛОДА Олег Синютка, міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, представники дипломатичних структур, духовенство і львів’яни.

DSC 0150 150x150 В УКУ освятили новозбудований храм Софії Премудрості Божої  DSC 0240 150x150 В УКУ освятили новозбудований храм Софії Премудрості Божої  DSC 0259 150x150 В УКУ освятили новозбудований храм Софії Премудрості Божої

 

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія