Вічная пам’ять!
листопада 27, 2013  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

03 150x150 Вічная память!23 листопада, близько 17.00 години на 63-му році життя після важкої тривалої хвороби відійшов у вічність багаторічний священик Свято-Покровського кафедрального собору митрофорний протоієрей Йосиф Стегній.

24-25 листопада Львівська православна богословська академія на чолі із ректором прот. Ярославом Ощудляком взяла участь у похороні блажнної пам’яті отця Йосифа.

Увечері 24 листопада Високопреосвященніший Димитрій митрополит Львівський і Сокальський очолив чин похорону за спочилим протоієреєм. Проповідь виголосив співслужитель отця Йосифа, клірик кафедрального собору, проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак.

Наступного дня, 25 листопада, Владика Митрополит очолив поминальну Божественну Літургію та продовження чину похорону. Перед останнім цілуванням Владика виголосив проповідь, у якій наголосив на особливій побожності та благочесті покійного священика, високо оцінив його любов до храму і богослужінь, висловив співчуття з приводу гіркої втрати родині отця Йосифа.

Тлінні останки протоієрея Йосифа Стегнія передали землі у с. Білогорща, де він колись звершував своє пастирське служіння.

Усі піснеспіви виконував хор ЛПБА під керівництвом свящ. назарія Лозинського.

Львівська православна богословська академія висловлює щирі співчуття родині покійного пастиря і усім, хто його знав та любив, з приводу важкої і непоправної втрати.

Нехай Всемистивий Суддя живих і мертвих дарує приснопам’ятному протоієрею Йосифу блаженний спокій, вічну пам’ять та оселить в місті вічної радості, де немає смутку, болю і зітхання, але вічне життя.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія