Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА
червня 10, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, викладачі, Владика Димитрій, Ректор

12 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА10 травня 2011 року під головуванням Високопреосвященнішого Димитрія митрополита Львівського і Сокальського відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА.

Розпочалось засідання звітом курсових наставників. Викладачі доповіли про успішність та дисципліну студентів, звернули увагу на тих, хто із об’єктивних та суб’єктивних причин мають заборгованості, а також відзначили кращих студентів.

Вчена Ради виключила 4 студентів з 2 та 3 курсів за неуспішність.

21 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАПід час обговорення наукової діяльності на наступний навчальний рік, владика митрополит наголосив на необхідності пропагування серед викладачів та студентів української богословської літератури, зокрема полемічної, яка, на жаль, мало вивчена та опрацьована.

Ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк підсумував пройдений навчальний рік, прозвітував про кількість наукових заходів, про видання ЛПБА (чотири богословських збірники за цей навчальний рік), про напрацювання, які чекають реалізації.

31 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА41 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА51 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАНа завершення митрополит Димитрій висловив своє бачення та побажання щодо життя та наукової діяльності в ЛПБА у наступному навчальному році.

Отець ректор подякував усім за працю та побажав гарних канікул.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія