Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА
грудня 28, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

ВР Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБА27 грудня у Львівській православній богословській академії УПЦ КП відбулось підсумкове засідання Вченої Ради Академії. Очолив засідання керуючий Львівсько-Скальською єпархією Високопреосвященний митрополит Димитрій, голова синодального відділу у справах духовної освіти.

ВР 0 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАВідкриваючи засідання Владика митрополит звернув особливу увагу на діяльність професорсько-викладацького складу ЛПБА, наголосивши на його жертовній і відданій праці. Високопреосвященний Димитрій подякував усім за невтомні труди, за відданість Святому Православ’ю та зазначив, що усі ми разом творимо велику справу – зміцненя в Україні Помісної Православної Церкви.

ВР 1 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАУ продовження святкувань 20-ліття Львівських духовних шкіл владика вручив відзнаки Адміністрації та викладачам Академії. Подяку голови Львівської облдержадміністрації отримав Ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, почесні грамоти ЛОДА – інспектор прот. Василь Ховзун та викладачі прот. Ярослав Дуда і прот. Степан Михалко. Усі інші викладачі були нагороджені благословенними архієрейськими грамотами.

ВР 2 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАНа завершення свого слова митрополит Димитрій привітав усіх викладачів, працівників та студентів ЛПБА із наступаючим Новим 2011 роком та Різдвом Христовим, бажаючи успіхів у трудах, творчого натхнення та щедрого Божого благословення. Архіпастир запевнив, що завжди у своїх молитвах пам’ятає Львівську Духовну Школу та всіляко намагатиметься сприяти її розвитку, зростанню і укріпленню.

ВР 3 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАВР 4 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАВР 5 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАВР 6 Відбулось підсумкове засідання Вченої Ради ЛПБАДякуючи Владиці митрополиту за високу оцінку діяльності Академії отець ректор запевнив владику, що адміністрація та викладачі Академії завжди підримуватимуть свого святителя, підставлятимуть дружнє плече і допомагатимуть у всіх благих починаннях.

Продовжив засідання Вченої РАди отець ректор прот. Ярослав Ощудляк.

На порядку денному стояло декілька питань, серед яких успішність та дисципліна студентів за підсумками І семестру, про що доповіли курсові наставники та отець інспектор.

Також було накреслено принципи формування тематики наукових праць для студентів, змальовано методичні рекомендації для викладачів та окреслено майбутню діяльність кафедр.

Отець ректор підсумував проведення запланованих академічних заходів у І семестрі, серед яких міжнародна наукова конференція, літературний вечів, круглий стіл та вечір пам’яті.

Також було проаналізовано проведення наукових семінарів для викладачів та розглянуто проект календарного плану і розкладу лекцій на ІІ семестр.

Одним із питань порядку денного було обговорення видавничої діяльності ЛПБА, зокрема, видання матеріалів конференції та пам’ятного збірника “Апологет”, присвяченого покійному митрополиту Андрію (Гораку). Отець ректор зазначив, що на завершальному етапі підготовки перебуває ще одни спецільний випуск “Апологету”, присвяченого блаженної пам’яті мирополиту Львівському і Тернопільському Миколаю (Юрику), 100-річчя від дня народженя якого цього року святкувала Львівська єпархія.

На закінчення ректор ЛПБА прот. Я.Ощудляк іще раз привітав увесь викладацький склад із нагородами, закликав їх до посиленої праці та побажав усіх благ у новому році благості Божої та веселих Різдвяних свят.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія