Відбулось засідання Інспекторської Ради ЛПБА
вересня 14, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія, Ректор

13 Відбулось засідання Інспекторської Ради ЛПБА14 вересня у кабінеті отця-ректора митр. прот. Ярослава Ощудляка під його головуванням відбулось перше у цьому навчальному році засідання Інспекторської Ради Львівської православної богословської академії. У засіданні взяли участь: отець-проректор свящ. Михаїл Сивак, отець-інспектор митр. прот. Василь Ховзун, духівник ЛПБА митр. прот. Ярослав Дуда; старший помічник інспектора Лозинський Назарій; помічник інспектора Яремчук Сергій; помічник інспектора Рябий Михайло.

41 Відбулось засідання Інспекторської Ради ЛПБА31 Відбулось засідання Інспекторської Ради ЛПБА21 Відбулось засідання Інспекторської Ради ЛПБАПід час засідання обговорювались  напрямки та методи виховного процесу в ЛПБА, також піднімались питання організаційного та навчального характеру, розглядались права та обов’язки чергових помічників інспектора.

Інспекторська Рада прийняла ряд рішень щодо розпорядку дня в ЛПБА та наголосила на важливості виховного процесу у Духовній Школі і особливій ролі інспекції у цьому процесі.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія