Відбулось засідання прес-служби ЛПБА
вересня 7, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події

ПС 1 Відбулось засідання прес служби ЛПБА7  вересня 2011 року у Львівській православній богословській академії під головуванням отця-проректора свящ. Михаїла Сивака відбулось перше робоче засідання прес-служби.

ПС2 Відбулось засідання прес служби ЛПБАПісля уставної молитви отець-проректор познайомився із новопризначеними працівниками прес-служби та звернувся до них із настановчими словами. У своєму слові о. Михаїл наголосив на важливості у сучасному секуляризованому суспільстві інформаційних можливостей та технологій. “Реклама Церкві не потрібна,- зазначив він,- але проінформованість суспільства, висвітлення діяльності Церкви, а в тому числі і нашої Академії, неупереджена і правдива інформація про життя Духовної Школи можуть стати запорукою її розвитку та належного становлення серед вищих навчальних закладів України”.

ПС 3 Відбулось засідання прес служби ЛПБАПісля цього отець-проректор накресли своє бачення напрямків та сфер діяльності прес-служби на найближчий час і перспективу.

Свої думки щодо обов’язків та прав кожного працівника прес-служби висловив її очільник – викладач ЛПБА Назарій Лозинський. Він наголосив на особистій відповідальності кожного працівника та запропонував налагодити активну співпрацю із Львівським православним молодіжним братством Пресвятої Богородиці на честь ікони Її “Нев’янучий Цвіт”, що радо підтримав і отець-проректор.

ПС 32 Відбулось засідання прес служби ЛПБАПС 4 Відбулось засідання прес служби ЛПБАПС 5 Відбулось засідання прес служби ЛПБАПісля цього отець-проректор свящ. Михаїл Сивак та Назарій Лозинський відповіли на численні питання студентів і молитвою “Достойно є” завершили перше засідання прес-служби ЛПБА.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія