Відбулось засідання Вченої Ради ЛПБА
серпня 30, 2012  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  викладачі, Владика Димитрій, вчена рада, Ректор

113 150x150 Відбулось засідання Вченої Ради ЛПБА30 серпня у Львівській православній богословській академії відбулось засідання Вченої Ради, яке очолив керуючий Львівсько-Сокальською єпархією митрополит Димитрій.

Відкриваючи засідання, отець ректор прот. Ярослав Ощудляк оголосив порядок денний.

Першим питанням порядку денного було затвердження протоколів приймальної комісії. Цього року у перший курс ЛПБА зараховано 16 студентів у стаціонар та 13 студентів на заочний сектор. У магістратуру 7 – на стаціонар та 33 – на заочний сектор.

Також отець ректор нагадав викладачам про те, що з 1 вересня Академія працює за кредитно-модульною системою навчання та доповів про фінансовий стан ЛПБА.

Також Вчена Рада затвердила списки студентів на 2012-2013 навчальний рік.

На закінчення до присутніх звернувся митрополит Димитрій, який закликав викладачів до посиленої праці, наголосив на актуальних питаннях сьогодення, що ставить перед Академією життя. Також Владика подякував усім за жертовність і закликав Боже благословення на викладачів та студентів у новому навчальному році.

Після засідання Вченої Ради владика митрополит у супроводі отця ректора оглянув приміщення гуртожитку Академії, де у цьому році було проведено заміну електропроводки та ремонт.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія