Відбулось засідання наукового семінару
жовтня 4, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Інше, Події  |  благодать, Богослів'я, викладачі, науковий семінар, Освіта, Ректор

виступ 1 Відбулось засідання наукового семінаруУ Львівській православній богословській академії продовжує роботу постійно діючий науковий семінар для викладачів. 30 вересня 2010 року доповідь на тему: “Загальні поняття про Божественну благодать” виголосив викладач Основного богослов’я к.б.н. Лозинський Н.І.

У своїй доповіді він торкнувся таких важливих питань, як природа благодаті Божої, її прояви у світі, вплив на світ духовний та світ фізичний. Доповідач накреслив основні богословські принципи збереження благодаті Божої у серці людини та описав життя людини під дією благодаті Божої і поза благодаттю Божою.

Після доповіді розпочалась жвава дискусія, у якій піднімались питання загробного життя, існування раю і пекла, поняття благодатності і безблагодатності звичайних мирян та духовенства, намолених і святих місць тощо.

Після дискусій тепла бесіда продовжилась за чашкою чаю. Старші викладачі-священики (особливо отець ректор митр. прот. Ярослав Ощудляк)  поділились із молодшими колегами своїми спогадами про блаженної пам’яті митрополита Миколая (Юрика) та Андрія (Горака).

Прес-служба ЛПБА

виступ 21 Відбулось засідання наукового семінару

 

 

 

 

 

 

 

 

виступ 31 Відбулось засідання наукового семінару


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія