Відкрита лекція у Львівській православній богословській академії
грудня 8, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 6503 150x150 Відкрита лекція у Львівській православній богословській академії8 грудня 2017 року у приміщенні Львівської православної богословської академії УПЦ КП відбулась відкрита лекція кандидата наук із соціальних комунікацій, викладача кафедри нових медій факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, журналіста сайту “Духовна велич Львова” Юліани Лавриш на тему “Як писати для “релігійної” і “світської” аудиторії?”.

Лекцію організовано у рамках співпраці Академії з релігійним медіа-ресурсом “Духовна велич Львова”.

Студенти мали можливість послухати про основні принципи журналістики, специфіку комунікації між Церквою та суспільством, оцінити можливості духовенства, як основних комунікаторів, проаналізувати сучасні тенденції та виклики медіа-простору та соціальних мереж, набути навику незаангажованого висвітлення подій церковного та суспільного середовища.

У дискусійних обговореннях, що виникали під час лекції, взяв участь декан богословського факультету ЛПБА прот. Назарій Лозинський – промоутер цього пізнавально-навчального заходу.

Також у межах лекції відбулось представлення монографії Юліани Лавриш “Церква в нових медіях України: проблеми і пріоритети комунікації”.

Фото – студент ЛПБА Святослав Хом’як.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія