Відкрита лекція в Острозі
жовтня 7, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 1114 150x150 Відкрита лекція в ОстрозіУ понеділок  6 жовтня  кращі студенти 6 курсу ЛПБА з благословення ректора академії протоієрея Ярослава Ощудляка під керівництвом викладача ЛПБА ієрея Артемія Бабленюка повели лекцію-екскурсію до Острозької академії із предмету “Історія української богословської освіти”.

Студенти із великим захопленням слухали  лекцію про заснування першого вищого навчального закладу не тільки в Україні, але і у всій Східній Європі, та його вплив на розвиток богословської освіти в Україні. На території академії студенти мали змогу відвідати, студентський храм преп. Федора Острозького, підземелля академії та бібліотеку.

У рамках поїздки студенти побували в м. Рівному, де були тепло прийняті братами з Рівненської духовної семінарії. Після смачного обіду студенти зі Львова мали змогу оглянути найвеличніші святині міста — Воскресенський і Покровський кафедральні собори. Біля Покровського собору на могилі Високопреосвященнішого митрополита Даниїла, священик Артемій зі студентами відслужили заупокійну літію.

Також студенти висловлюють велику подяку своєму архіпастирю митрополиту Димитрію, за сприяння в проведені такої відкритої лекції .

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія