Відкрита лекція з психотерапії
березня 7, 2014  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

0 150x150 Відкрита лекція з психотерапії7 березня у Львівській православній богословській академії для студентів відбулась відкрита лекція “Депресія та інші психологічні розлади: волонтерська праця”, яку на запрошення ректора ЛПБА прот. Ярослава Ощудляка та  з благословення митрополита Львівського і Сокальського Димитрія прочитав лікар-психотерапевт, клірик м. Львова свящ. Сергій Кирилюк.

На лекції також були присутні лікарі-психологи, що проходять підвищення кваліфікації.

Зі вступним словом до присутніх звернувся отець ректор, який наголосив, що у теперішній час, коли Україна вже кілька місяців перебуває у стані перманентного неспокою, нестабільності та політичної напруженості, коли загинуло десятки людей і сотні постаждали за свою Батьківщину, особливо актуальною є співпраця духовенства та лікарів-психіатрів у духовно-душевному лікуванні.

У свою чергу отець Сергій роз’яснив як відбуваються нервові зриви та ментальні порушення, пояснив що таке депресія, які її ознаки та фази проходження, описав основні моделі і принципи лікування душевно та духовно хворих людей, розповів про джерела і можливості вирішення суїцидальних настороїв серед молоді.

Після доповіді священик Сергій Кирилюк відповідав на численні питання слухачів. Розмова виявилась настільки цікавою, що на найближчий час заплановано нові зустрічі із о. Сергієм.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія