Відвідини виставки
грудня 10, 2010  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Єпархія, Академія, виставка, Владика Димитрій, музей, Ректор

оглядини1 Відвідини виставки9 грудня на запрошення Львівського музею історії релігії митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав виставку, присвячену 100-літтю з дня народження митрополита Львівського і Тернопільського Миколая (Юрика).

Владику митрополита супроводжували секретар Львівсько-Сокальської єпархії митр. прот. Володимир Бачинський, ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк, ключар Свято-Покровського кафедрального собору митр. прот. Павло Кочкодан та викладач ЛПБА Назарій Лозинський.

оглядини 2 Відвідини виставкиЕкскурсію у виставковому залі провела завідувач відділу Православ’я п. Людьмила Ходькова.

Під час оглядин виставки п.Ходькова розповідала про цікаві епізоди життя приснопам’ятного Владики, про його діяльність та труди на Львівській кафедрі. Прот. Ярослав Ощудляк та прот. Павло Кочкодан, які пам’ятають митрополита Миколая, ділились своїми спогадами про цього видатного галицького ієрарха.

На завершення п. Людмила подарувала Митрополиту Димитрію науковий збірник Музею та альбом, присвячений старовинному іконостасу с.Стара Свалява.

оглядини 31 Відвідини виставкиоглядини 4 Відвідини виставкиоглядини 5 Відвідини виставкиоглядини 6 Відвідини виставкиоглядини 1 Відвідини виставкиВладика митрополит, подякувавши за цікаву екскурсію, благословив працівників Музею на благі справи та запевнив у подальшій співпраці.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія