Вітання ректору Академії прот. Ярославу Ощудляку з Ювілеєм!
листопада 7, 2022  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

DSC 0878 150x150 Вітання ректору Академії прот. Ярославу Ощудляку з Ювілеєм!Сьогодні Ювілей святкує ректор Львівської православної богословської академії професор прот. Ярослав Ощудляк! 

Святкування дня народження – це важливий день у житті людини. І його важливість полягає у тому, що цього дня ми повинні зупинитись у круговерті життя, задуматись над прожитим роком і проаналізувати свої думки, слова та вчинки і виявити готовність до позитивних змін. Тільки тоді всі побажання, що лунають цього дня, всі наші молитви і прохання Божого благословення матимуть сенс і реалізацію. 

Тож, вітаючи Вас, отче Ректоре, із 70-літтям, бажаємо Вам щедрих Божих дарів. Нехай Господь та Пресвята Богородиця допомагають Вам іти нелегким життєвим шляхом та постійно наповнюють своїми благами на сповнення слів апостола Павла: “А Бог спроможний збагатити вас усякою благодаттю, щоб ви завжди у всьому мали повний достаток і збагачувалися всяким добрим ділом… А Той, Хто дає насіння та хліб сіячеві, нехай зростить і примножить ваше насіння і нехай виростить плоди вашої праведності” (2Кор. 9: 8, 10).

Благословенних Вам літ у здоров’ї, силі та мудрості на благо Святої Церкви і процвітання нашої Академії!

Многая Вам літа!

 

 

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія