Вітання ректору ЛПБА з днем народження
листопада 7, 2019  |  Автор: Назар Лозинський  |  Статті

DSC 0591 150x150 Вітання ректору ЛПБА з днем народженняВаше Високопреподобіє, отче Ректоре! Львівська православна богословська академія щиро вітає Вас із Днем Народження. Господь наш Ісус Христос каже: “Я є путь, і істина, і життя” (Ін. 14: 6). І якими б складними не були наші життєві дороги – всі вони повинні зійтись до Дороги, якою є Христос.

Пророк Ісая говорить, що коли ми стаємо на правдивий життєвий шлях, то навіть “якби ми ухилилися праворуч і якби ми ухилилися ліворуч“, то позаду себе почуємо Божу вказівку: “Ось шлях, іди ним” (Іс. 30: 21). Тому патріярх Ісаак каже: “Не затримуйте мене, тому що Господь благовлаштував путь мою” (Бут. 24: 56). Ми також із патріярхом Ісааком можемо звернутись всередину себе і сказати собі: “Гріх тримає мене, щоб стати мені на Божу путь! Не затримуй мене, відпусти, бо Господь чекає на мене”. Кожен із нас буває уярмлений гріхом, кожен із нас затримується на дорозі спасіння, відходить вправо і вліво, але Спаситель позаду кличе нас: “Ось шлях, іди ним” (Іс. 30: 21), “прийди до Мене, струджена і обтяжена дитино, і я заспокою тебе” (Мф. 11: 28).

Бажаємо Вам у цей радісний день чути голос Божий у своєму серці, твердо стояти на шляху Господньому у вірі, надії та любові, сповнюватись щедрими небесними дарами у здоров’ї, злагоді, спокої та кріпості. Ми вдячні Вам за Ваші жертовні труди для розвитку нашої Духовної Школи, зміцнення Православної Церкви України та слави Пресвятої Тройці!

 

Многая Вам літа!

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія