Вітання з ювілеєм!
березня 28, 2011  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Події  |  Академія

о.Віктор Вітання з ювілеєм!

Уся повнота Львівської православної богословської академії щиро вітає свого викладача, протоієрея Віктора Феденьківа  із Днем Народження – 35-літтям!

Ваше Високопреподобіє!

Отче Вікторе!

Святий апостол і євангеліст Іоан Богослов повчає нас: “Ми знаємо, що … весь світ лежить у злі” (1Ін.5:19). І справді, світ переповнений злом, ненавистю, гнівом, підступністю… І у цьому проваллі несправедливості доводиться виживати кожному із нас. Часто стає самотньо, наше серце стискається в грудях у печальному пориві, душа взиває до Бога в надії на Його безмежне милосердя… І Він чує нас! Кожне наше прохання, кожне слово, кожний крик і кожна думка не минають безслідно, бо їх слухає наш Отець, наш Батько. “Ти вже не раб, а син, а якщо син, то і спадкоємець Божий!” (Гал.4:7),— взиває святий апостол Павло. Через Христа Спасителя ми отримали право називати Неосяжного Бога своїм Батьком. І це право ми отримали даром, без жодного нашого зусилля. Від нас вимагається одного — не втрати цього дару, не розгубити його серед вітрів меркантильних клопотів і не заглушити у бур’янах життєвих турбот.

Господь не даремно посилає нам труднощі і терпіння, адже, будучи Мудрим і Благим, загартовує нас для боротьби духовної. Відомий український поет Василь Стус писав: “Терпи, терпи – терпець тебе шліфує, сталить твій дух – тож і терпи, терпи”, а цар і псалмопівець Давид взивав до Бога: “Ти випробував нас, Боже, Ти переплавив нас, як переплавляється срібло. Ти попустив нам потрапити у сітку, поклав тягарі на плечі наші… Ми йшли через вогонь і воду, але ти вивів нас на волю” (Пс.65:10-12).
Ви прожили черговий рік свого життя. І, безсумнівно, що цей рік приніс Вам труднощі і випробування, але Ви вистояли! Тому що з Вами був Бог, що з Вами була молитва Св. Церкви, з Вами була молитва нашої Духовної Академії, з Вами була підтримка рідних і друзів. Нехай же наступний рік принесе Вам якнайбільше радості, успіхів, здобутків, здоров’я та благодатних Божих дарів.


Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія