Всеукраїнська патріарша проща
вересня 14, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 3847 150x150 Всеукраїнська патріарша проща13 вересня, в день пам’яті Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці, Львівська православна богословська академія взяла участь у щорічній всеукраїнській патріаршій прощі у присілок Заглина Жовківського району Львівської області.

Божественну Літургією очолив Його Святість Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-Украни у співслужінні єпископів УПЦ КП: Патріаршого Намісника, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського, ректора Київської православної богословської академії митрополита Єпіфанія, митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, керуючого справами Київської Патріархії, архієпископа Вишгородського Агапіта, архієпископа Дрогобицького і Самбірського Якова, архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента, архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, єпископа Володимир-Волинського і Турійського Матфея, а також священиків Львівської єпархій та сусідніх єпархій.

У присілку молились також усі студенти Львівської академії на чолі із ректором прот. Ярославом Ощудляком. Разом зі студентами були: декан богословського факультету ЛПБА прот. Назарій Лозинський, учений секретар ЛПБА прот. Любомир Хомин, завідувач архіву ЛПБА прот. Василь Ховзун, економ ЛПБА прот. Ігор Сав’як, завідувач кафедри богослів’я та філософії прот. Володимир Грех, завідувач кафедри церковно-практичних дисциплін прот. Петро Політило та інші викладачі Академії.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія