Вшанування Героя
травня 16, 2017  |  Автор: Кіпріан Лозинський  |  Статті

IMG 2770 150x150 Вшанування Героя16 травня у Львівській спеціалізованій середній загальноосвітній школі №37 з поглибленим вивченням французької мови відбулось освячення меморіальної дошки в пам’ять про героя-солдата Кварцяни Михайла Андрійовича.

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія участь у заході взяла Львівська православна богословська академія. На початку благочинний академічного храму прот. Назарій Лозинський та хористи заспівали пісню, що стала знаковою в житті України – “Гей пливе кача по Тисині”. Після цього виступив директор школи п. Володимир Оверко, який наголосив на важливості народної пам’яті та наслідуванні прикладу героїв нашого часу. Після слова директора о. Назарій освятив меморіальну дошку та звернувся до пристутніх з повчанням, звернувши увагу на те, що цими днями лунає гімн християнської радості – “Христос Воскрес!”, як запевнення усіх нас у нашому воскресінні. “Наш герой залишив світ,- зазаначив о. Назарій,- де війна, де свистять кулі, розриваються гранати, ревуть танки, і перейшов в обійми Божі, де вічний спокій, де мир і блаженство. Колись Спаситель зупинив похоронну процесію, яка несла єдиного сина вдови з Наїну, і воскресив його. Христос і сьогодні разом із вами, опечалені батьки, і хоч Він не зупинив процесії, яка несла вашу дитину, не воскресив його у цю мить, але і до Вас Він каже “Не плачте! Син ваш не помер, але живий”! Він проявив найвищу любов, бо віддав тіло своє за вас, за кожного із нас, за свою рідну землю, а душу доручив Богові Отцеві та Матері всього світу – Богородиці”. На закінчення свого слова о. Назарій закликав вшанувати героя хвилиною мовчання, творячи у серці молитву.

Також до присутніх звернулись зі словами мати спочилого героя, його перша вчителька, поет та громадський діяч Ігор Калинець, депутати Львівської міської ради.

Учні Школи №37 декламували вірші, а також виступала шкільна капелла бандуристів.

Наостанок студенти ЛПБА виконали духовний гімн “Боже Великий Єдиний”.

Стиль : vfxdude | © 2010-2018 З благословення Високопреосвященнішого митрополита Димитрія